تلفن : 02177221223 - 02177223107
ایمیل : info@revsa.ir
ساعت کاری : شنبه الی چهارشنبه (8 تا 17)

Design Security

Security Throughout the Product Lifecycle
  • admin
  • سه شنبه, 04/01/1400 - 15:55
  • نظر

امنیت موضوعی پیچیده است که چندین رشته فنی و حوزه تمرکز را بر اساس تهدیداتی که مشتری در تلاش برای محافظت در برابر آن است ، پیچیدگی دشمن مورد نگرانی و محیطی که محصول نهایی در آن مستقر شده است ، پوشش می دهد. رشته های مختلفی را نشان می دهد که عبارت "Platform Security" را در بر می گیرد و Xilinx سرمایه گذاری زیادی در آنها انجام می دهد.

 figure 2

 

اطمینان: تمرکز بر شجره نامه و میراث شناخته شده از راه حل سیستم ارائه شده توسط Xilinx. سیلیکون ، نرم افزار ، سیستم عامل و soft-IP باید "بدون Trojan" باشد. امنیت زنجیره تأمین و مدیریت ریسک مهمترین محورها هستند.

اطمینان اطلاعات (IA): اطمینان اطلاعات بر محافظت از اطلاعات یا داده هایی که دستگاه در حال پردازش یا پردازش آنهاست متمرکز شده است. این کار از طریق تکنیک های رمزنگاری استاندارد (به عنوان مثال احراز هویت و رمزگذاری) و همچنین روش های طراحی تحمل خطا انجام می شود. روش های طراحی تحمل خطا اطمینان حاصل می کنند که امنیت در برابر خطا به خطر نیفتد.

امنیت سایبری: در حالی که اطمینان اطلاعات از همه اطلاعات موجود در انواع رسانه ها اطمینان حاصل می کند ، امنیت سایبری بر محافظت از اطلاعات در حوزه سایبر متمرکز است. این امر به طور م makesثر امنیت سایبری را به زیر مجموعه ای از اطمینان اطلاعات در بیشتر برنامه ها تبدیل می کند.

Anti-Tamper (AT): تمرکز بر محافظت از مالکیت معنوی مشتری (IP) است که در محصول آنها مستقر شده و در دستگاه وجود دارد یا به عنوان سخت افزار یا نرم افزار. مشتریان ما سرمایه گذاری زیادی روی محصولات خود انجام می دهند و دستگاه های Xilinx باید از آن سرمایه گذاری ها در برابر شبیه سازی ، مهندسی معکوس یا انواع دیگر حملات محافظت کننده از IP ساکن در دستگاه های Xilinx محافظت کنند.

منبع: https://www.xilinx.com/products/technology/design-security.html