تلفن : 02177221223 - 02177223107
ایمیل : info@revsa.ir
ساعت کاری : شنبه الی چهارشنبه (8 تا 17)

معرفی شرکت

شرکت رهپویان علم و صنعت آوا با هدف تولید بردها و سخت‌افزارهای آموزشی و پردازشی مبتنی بر تراشه هایFPGA, DSP, ARM  به منظور تجهیز مراکز آموزشی و صنایع کشور، شروع به‌کار نمود.

در ادامه، با گسترش فعالیت ها در حوزه تحلیل و پیاده سازی سیستم های مخابراتی و الگوریتم های پردازشی پیچیده بر روی سخت‌افزارهای تولیدی، بستر مناسبی جهت ارایه خدمات به صنایع مختلف را ایجاد نمود.

حوزه­ های فعلی فعالیت شرکت، پیاده سازی سیستم های مخابراتی، طراحی و ساخت سخت ­افزارهای پردازشی مبتنی بر تراشه ­های FPGA, DSP, ARM  و قطعات مشابه می باشد. در این سخت ­افزارها بنا به نیاز، از قطعات ADC, DAC, DDS, DUC  و ادوات مرتبط برای فرستنده گیرنده‌ها استفاده می‌گردد. انواع اینترفیس‌های UHD, Ethernet, USB3.0, SATA, PCIe, RS422, …  و همچنین انواع حافظه های پرسرعت DDR4, SRAM, DRAM بنا به درخواست مراکز بر روی این سخت افزارها در نظر گرفته می‌شود.

همچنین این شرکت در راستای پشتیبانی از محصولات خود و سهولت به کارگیری آنها، اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های تخصصی نیز نموده است.

کاربرد محصولات این شرکت در صنایع مختلف به عنوان نمونه: صنایع پزشکی از قبیل: تجهیزاتMRI ، سونوگرافی و ...، آزمایشگاه­های مخابرات و الکترونیک، دیتاسنترها و شبکه های با نرخ ارسال چند ده گیگا بیت می‌باشد.

شرکت رهپویان علم و صنعت آوا با دارا بودن پرسنل حرفه‌ای در عرصه طراحی و تولید بردهای پردازشی و استفاده از استانداردهای خاص و صنعتی در تولیدات خود به عنوان یک شرکت پیشرو در کشور شناخته می‌شود.

این شرکت با دارا بودن مجهزترین خطوط مونتاژ قطعات BGA و uBGA با کیفیت‌ترین بردهای حال حاضر را تولید نموده و مطابق استانداردهایIPC  در زمینه تولید بردهای مولتی‌لایر توسط تولیدکنندگان مطرح، رضایتمندی کامل مشتریان خود را جلب نموده است.

شرکت با دارا بودن تجهیزات مدرن در کنار پرسنل زبده کنترل کیفیت، توانایی QC پانصد عدد برد بصورت ماهیانه را دارا می‌باشد.

تولید بردها و محصولات مطابق استانداردخاص  یکی دیگر از نقاط قوت شرکت بوده که پاسخگوی نیاز صنایع مهم، پژوهشگاه‌ها و دیگر مصرف‌کنندگان در طی مدت فعالیت شرکت بوده است.

تولید باکس برای بردها با رعایت و انطباق استانداردهای بین المللی مکمل کیفیت بالای محصولات بوده و عدم هرگونه نارضایتی در این خصوص موید عملکرد مورد قبول شرکت می‌باشد.

و در نهایت وجود یک بازرگانی خارجی قدرتمند در تامین قطعات اورجینال از منابع معتبر بین‌المللی عملکرد مطلوب بردها و محصولات شرکت را تضمین نموده است.